Doprovodný program

Girl zone se stala již tradiční součástí festivalu Mezi Bloky a ani letos nesmí chybět. Nenechte se však zmást návzem, vítáni jsou všichni návštěvníci! Čeká na tebe pohodové posezení u bloku A, kde si budeš moct vytvořit svou vlastní květinovou čelenku, která ti perfektně doplní tvůj festivalový outfit. A pro ty, kteří touží svůj festivalový vzhled vyladit k dokonalosti, bude k dispozici i malování na obličej. Naši přátelé z klubu Galibi ti budou k dispozici se svou kreativitou a malovátky v barvách letošního ročníku Mezi Bloků!

Pozvání přijaly i další kluby Studenské unie ČVUT, které nám pomohou připravit pro tebe více než jen hudební zážitek. U hokejového klubu Engineers Prague si můžeš otestovat své sportovní dovednosti. Klub ESN tě naláká na cukrovou vatu a sdílení zážitků z programu Erasmus a Křesťanský klub si pro návštevníky připravuje překvapení. Tak se u nich rozhodně zastav!

…kde jinde (ČEZ)

ČEZ tě vezme k jadernému reaktoru nebo do chladicí věže.

Vedle skvělé hudby si na festivalu můžeš užít i netradiční rychlovýlet do Temelína nebo do Dukovan. U stánku „Kdejinde partnera“ festivalu ČEZ se pomocí VR brýlí přeneseš i do míst, která jsou běžně nepřístupná: na reaktorový sál, na vrchol chladicí věže, nebo třeba do blokové dozorny, ze které se řídí chod celé elektrárny. Kromě toho se ve stánku dozvíš, jaké super akce ČEZ pro studenty technických oborů pořádá (třeba dvoutýdenní jaderná Letní univerzita, týdenní SMR Camp, přednášky odborníků…). Nebo se můžeš zeptat na cokoliv, co tě zajímá ohledně případné budoucí kariéry v této firmě.

Stánek Skupiny ČEZ bude k dispozici v úterý 14. května od 15:00. Tak ať to společně rozsvítíme nejen pod pódiem!

microphone 6 interpretů
speaker 1 stage
people 19 organizátorů

Jak se k nám dostanete

Děkanka (bus 134)

Pražského povstání

Koleje Podolí ČVUT

Na Lysině 772/12

147 00, Praha 4